Georges Kars
Hráči karet
Id: 1434
kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 13, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2499x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 Kč