Georges Kars
Jižní krajina
Id: 131505
olej/lepenka, rozměr 45 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze, přiložen posudek PhDr. Arno Paříka
zobrazeno: 2258x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
44 000 Kč