Georges Kars
Koloseum za slunného dne
Id: 364801
tempera/olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 73,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, drobné oděrky na restaurovaném rámu, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 2215x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
74 000 Kč