Georges Kars
Konvolut dvou kreseb
Id: 65120
Akty; kresba/papír, rozměr ve výřezu každé 46 x 19 cm, signovány obě vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2719x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč