Georges Kars
Květinové zátiší
Id: 270110
olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítka, štítek, kvalitně rámováno, velmi dobrý stav viz foto,po
zobrazeno: 5724x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
285 001 Kč
Příhozy: 139