Georges Kars
Přístav pod horami
Id: 328201
olej/plátno, rozměr 66,5 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací 29, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 5028x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
345 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 134