Georges Kars
Sedící akt
Id: 1503602
tužka/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, volné v rámu
zobrazeno: 1931x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč