Georges Kars
Toaleta
Id: 265007
kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43,5 cm, značeno, datováno, drobné skvrny na papíře, papír lokálně poškozen, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 1433x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč