Georges Kars
Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar
Id: 280301
olej/plátno, rozměr 86 x 66 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 6405x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
225 000 Kč
Příhozy: 100