Georges Kars
Z Portugalska
Id: 147606
olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz na několika místech drobně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 3236x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
125 000 Kč
Příhozy: 92