Georges Kars
Zátiší s lahví a kyticí
Id: 130403
olej/plátno, rozměr 92 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální oděrky na obraze, bude přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 3381x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 55