Georges Kars
Ze Středomoří
Id: 265901
olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 6515x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 109