Géza Včelička
Ex Libris Standa Jasin
Id: 393501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno
zobrazeno: 1317x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč