Gustav Brauner
Zasněžené město
Id: 17001
akvarel/papír, rozměr 28 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní dobrý stav
zobrazeno: 3762x
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 500 Kč