Gustav Klimt
Akty
Id: 114303
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatelství
zobrazeno: 3502x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
38 789 Kč
Příhozy: 60