Gustav Klimt
Nuda Veritas
Id: 121301
serigrafie/ruční papír, velikost listu 98,5 x 27,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatelství
zobrazeno: 2627x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč