Gustav Macoun
Blaník
Id: 279603
olej/karton, rozměr 48 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 3375x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč