Gustav Macoun
Blaník - Neustupov
Id: 521405
olej/plátno, rozměr 90 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT, rozměr s rámem 115 x 150 cm), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1674x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
25 000 Kč