Čas na serveru 16:29:03

Gustav Macoun
Blaník - Neustupov

Id: 521405

Blaník - Neustupov

  •  / Blaník - Neustupov / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 90 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT, rozměr s rámem 115 x 150 cm), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1651x

Vyvolávací cena:

25 000