Gustav Macoun
Břízy u pole
Id: 136001
olej/karton, rozměr 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2018x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč