Gustav Macoun
Černé jezero
Id: 917
olej/karton, rozměr malby 50 x 58 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, datováno 11, na zadní straně obrazu studie krajiny, na malbě lehké škrábance, na rámu drobné oděrky, původní stav
zobrazeno: 3906x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
15 000 Kč