Gustav Macoun
Cesta vesnicí
Id: 123201
olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7208x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
45 000 Kč