Gustav Macoun
Chaloupky
Id: 50702
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2943x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 000 Kč