Gustav Macoun
Kameničky
Id: 224
olej/sololit, rozměr malby 29 x 36 cm, signováno vlevo dole, nově rámováno ve starém rámu, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 3941x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
11.3.2013, 21:00:00
11.3.2013 | 18:50 | 8 500 Kč |