Gustav Macoun
Krkonoše
Id: 294
olej/karton, rozměr malby 68 x 88 cm, signováno vlevo dole, kvalitní práce z 20. let 20. století, původní stav, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4851x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 500 Kč