Gustav Macoun
Kvetoucí strom
Id: 506302
olej/plátno, rozměr 64 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 789x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 000 Kč