Gustav Macoun
Na cestě
Id: 200501
olej/lepenka, rozměr 39 x 51 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4385x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč