Gustav Macoun
Na cestě
Id: 272803
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav viz foto
zobrazeno: 3374x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč