Gustav Macoun
Pohled do krajiny
Id: 1676
olej/karton, rozměr 68 x 78 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurována spodní hrana obrazu, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3541x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
31 000 Kč