Gustav Macoun
Pražské zákoutí
Id: 196807
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26,5 cm, signováno a datováno 07 vpravo dole, vzácná raná práce, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1943x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč