Gustav Macoun
Staré stodoly
Id: 130405
olej/karton, rozměr 50 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, oděrky na rámu, obraz v nerestaurovaném stavu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2469x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 300 Kč