Gustav Macoun
Stromy na louce
Id: 377106
olej/karton, rozměr 66 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, karton mírně zvlněný
zobrazeno: 2868x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 111 Kč