Gustav Macoun
Tržiště
Id: 334803
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 39 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, lehce zvlněné plátno, novodobě rámováno
zobrazeno: 3281x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 001 Kč