Gustav Macoun
Úvozová cesta
Id: 232002
olej/karton, rozměr 50 x 63 cm značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v katalogu Hlinsko 2019 strana 28, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem
zobrazeno: 3126x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 52