Gustav Macoun
Vesnička na kopci
Id: 2151
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2462x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 100 Kč