Gustav Macoun
Vysoké nebe v Kameničkách
Id: 42829
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 3081x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
34 000 Kč