Gustav Macoun
Zima u chalup
Id: 467901
olej/karton, rozměr 51 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2060x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 000 Kč