Gustav Macoun
Zimní krajina
Id: 1609
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 30, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3961x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč