Gustav Macoun
Zimní krajina
Id: 434301
olej/karton, rozměr 47 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 769x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 600 Kč