Gustav Macoun
Zimní nálada
Id: 312802
olej/karton, rozměr ve výřezu 27,5 x 38,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3745x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč