Gustáv Mallý
Interiér bytu
Id: 239804
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, značně poškozený rám, přiloženy výsledky restaurátorského průzkumu ak. soch. Bedřicha Hoffstädtera
zobrazeno: 2261x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč