Gustav Porš
Barevný podzim
Id: 333701
olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4874x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
94 000 Kč
Příhozy: 86