Gustav Porš
Břízy na návrší
Id: 207901
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vlevo dole s datací 1909, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1798x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 79