Gustav Porš
Keře
Id: 354
olej/plátno, rozměr plátna 95 x 120 cm, signováno vlevo dole, velice kvalitní dílo galerijních rozměrů, nepoškozená zdobná adjustace, původní stav
zobrazeno: 4730x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
22 000 Kč