Gustav Porš
Kvetoucí šípek v poli
Id: 288002
olej/karton, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, oboustranný obraz, lehce poškozený rám,po
zobrazeno: 3699x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 66