Gustav Porš
Lesní tůň
Id: 469601
olej/karton, rozměr 71 x 90 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2803x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
50 999 Kč