Gustav Porš
Moře
Id: 175
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 71 cm, signováno LD, drobné prasklinky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3863x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč