Gustav Porš
Moře s plachetnicí
Id: 386203
olej/deska, rozměr ve výřezu 18,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, publikováno v monografii Gustav Porš S paletou Vysočinou, jedná se o plenérovou práci ze série z Balkánu, malba drobně poškozena
zobrazeno: 2206x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč