Gustav Porš
Na kraji lesa
Id: 273802
olej/plátno/sololit, rozměr 106 x 137 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 4023x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 91