Gustav Porš
Na lávce
Id: 387308
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 933x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 601 Kč