Gustav Porš
Podzim u cesty
Id: 310205
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace
zobrazeno: 2245x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč